szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Zero tolerancji dla niedoskonałości, zero dylematów!

MAKIJAŻ OCZU: nowa maskara CLUMP DEFY od Max Factor

Narzekasz, że żaden używany przez Ciebie do tej pory tusz do rzęs nie był idealny? Jeden skleja, drugi rozmazuje się, trzeci za mało pogrubia, a czwarty zostawia grudki. Koniec z tym! Od teraz kompromisom powiedz NIE – nowa maskara Clump Defy od Max Factor zwiększa o 200% objętość rzęs i to bez grudek.

Tagi: Clump Defy, dobry tusz do rzęs, false lash effect, jak zrobic makijaż, makijaż oczu, makijaż oka, max factor, max factor 2000 Calorie, max factor tusz, maxfactor nowości, nowy tusz do rzęs, tusz do rzęs

MAKIJAŻ OCZU: Ciesz się zniewalającym spojrzeniem dzięki nowej maskarze CLUMP DEFY od Max Factor.

Nowa maskara Clump Defy nasyca rzęsy, zapewniając im 200% objętości* i zero grudek.

fot: MAX FACTOR materiały prasowe

Tusz do rzęs to jeden z najważniejszych kosmetyków w naszej kosmetyczce. Max Factor szczyci się, że stworzył właśnie idealną maskarę. Tusz do rzęs Clump Defy zapewnia efekt perfekcyjnie oddzielonych rzęs z imponującą objętością. To kolejny sukces tej marki, której tusze nie mają sobie równych.

Jeśli masz już dość kompromisów, godzenia się na grudki lub nieperfekcyjny makijaż - już wiesz, jaki tusz spełni wszystkie twoje oczekiwania :) Jako bonus możemy dodać, że jest wydajmy i ładnie pachnie. Mówiąc wprost - musi szybko znaleźć się w twojej kosmetyczce.

Zobacz też: MAKIJAŻ: Kosmetyki od MAX FACTOR w kolorach wiosny! >>

Jak działa nowy tusz do rzęs od Max Factor?

Zaokrąglona budowa szczoteczki maskary CLUMP DEFY ułatwia dokładną aplikację. Jej wyjątkowość polega na tym, że przerwa między włoskami jest mniejsza niż średnia grudka, co daje gwarancję perfekcyjnie rozdzielonych rzęs. Dodatkowo, nową maskarę Clump Defy można wielokrotnie aplikować, bez obawy, że rzęsy skleją się. A specjalna formuła kosmetyku zapewni im 200% objętości. Wynik końcowy - idealnie pokryte rzęsy i wyraziste spojrzenie.

Maskara Clump Defy to prawdziwa nowość! Do sprzedaży trafiła w lutym 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 52,99 zł.

Od teraz w każdej chwili spojrzenie może być kuszące i olśniewające! Macie ochotę wypróbować?

Clump Defy - nowa maskara od Max Factor

Autor: AM

Zdjęcia: MAX FACTOR materiały prasowe

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również