szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Krótkie fryzury pixie - galeria fryzur gwiazd

Pixie to najmodniejsza fryzura roku! Wybraliśmy najładniejsze cięcia gwiazd

Krótkie fryzury pixie to bezsprzecznie najmodniejsze fryzury roku wśród gwiazd. Moda na radykalne skracanie włosów zapanowała nie tylko w Hollywood, ale także w polskim show-biznesie. Kto zdecydował się na krótką fryzurę pixie? Zobacz 8 celebrytek, które zaprezentowały naszym zdaniem najładniejsze cięcie.

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury krótkie, fryzury krótkie włosy, krótkie fryzury 2014, krótkie fryzury galeria, krótkie fryzury pixie, pixie fryzury

Pixie to najmodniejsza fryzura 2013 roku! Wybieramy najładniejsze cięcia gwiazd

Krótka fryzura pixie to najmodniejsza fryzura 2013 roku wśród gwiazd

fot: BULLS

Pixie to zdecydowanie najpopularniejsza fryzura roku wśród gwiazd. Krótkie włosy zdecydowanie nie miały sobie równych, co udowadniały kolejne doniesienia o zaskakujących metamorfozach celebrytek. Zarówno w Hollywood jak i na krajowym podwórku nie brakowało spektakularnych zmian.

ZOBACZ MODNE FRYZURY Z GRZYWKĄ 2014 >>

Wśród gwiazd, która w ubiegłym roku zdecydowały się na radykalne skrócenie włosów, wymienić należy Jennifer Lawrence, Charlize Theron, Beyonce, Jennifer Hudson oraz Honoratę "Honey" Skarbek. Nowymi stylizacjami fryzury pixie zaskakiwały Anne Hathaway, Michelle Williams oraz Miley Cyrus. Największą niespodziankę sprawiła jednak Beyonce, która tuż po zakończeniu światowego turnee, nieoczekiwanie ścięła swoje blond loki i pokazała się w eleganckim pixie.

Przypomnijmy sobie najlepsze momenty naszych ulubionych chłopczyc. Oto 8 najlepszych fryzur pixie 2013 roku.

poprzedni
nastepny
Pixie to najmodniejsza fryzura! Wybieramy najładniejsze cięcia gwiazd

Gwiazda kinowego hitu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia, Jennifer Lawrence, zaskoczyła wszystkich radykalną zmianą fryzury. Na jednej z premier pojawiła się w krótkich, mocno pocieniowanych na czubku włosach. Tę metamorfozę oceniamy jako strzał w dziesiątkę, bo nowa fryzura nie tylko dodała aktorce charakteru ale świetnie wyostrzyła zaokrąglone rysy twarzy. Zmierzwiony pixie cut Jennifer Lawrence umieszczamy na pierwszym miejscu najładniejszych krótkich fryzur roku.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe trendy
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe ...

Pamiętaj, że umiejętne modelowanie kształtu twarzy to nie tylko kwestia makijażu, ale także dobrze dobranej fryzury. Sprawdź, jaką wybrać, by optycznie wyszczuplić buzię, a przy okazji być modną w 2015 roku.

Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z jesiennych wybiegów
Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z ...

Fryzury z grzywką powracają jesienią do głównych trendów. Modne będą przede wszystkim fryzury z prostą grzywką - gęstą i sztywną, ale na wybiegach pojawiło się kilka inspiracji na fryzury ze skośną grzywką. Poniżej ...