szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Kolory włosów 2014 - jakie będą modne?

Modne kolory włosów 2014. Trendy w koloryzacji włosów według Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional prezentuje modne kolory włosów 2014. Jakie trendy w koloryzacji włosów pojawią się w nadchodzącym sezonie? Oto najmodniejsze kolory w 2014 roku.

Tagi: farby do włosów kolory, fryzury, kolory włosów, KOLORY WŁOSÓW 2014, modne kolory włosów 2014, modne kolory włosów zima 2014

Modne kolory włosów jesień 2014

Modne kolory włosów 2014

fot: Schwarzkopf materiały prasowe

Modne kolory włosów 2014 są odważne i wyraziste. Niezależnie od tego na jaki kolor włosów się zdecydujemy - blond, ciemny czy rudy - każdy z tych odcieni wymaga w tym sezonie niebanalnej koloryzacji. Farby łączymy niestandardowo, na przykład zestawiając kolory kontrastowe. Specjaliści od koloryzacji Schwarzkopf Professional proponują kilka modnych kolorów włosów na sezon 2014. Każdy z trendów został zainspirowany modą z wybiegów podczas tygodni mody w Paryżu, Londynie, Mediolanie i Nowym Jorku.

Modne kolory włosów 2014

Wśród najmodniejszych kolorów włosów 2014 królują jasne blondy, płomienne rudości, burgund oraz elegancka mokka. Krzykliwą platynę styliści Schwarzkopf Professional proponują przełamać kolorowymi refleksami w odcieniach brązu lub fioletu. Rudości są w tym roku soczyste i pełne życia. Obok płomiennego pomarańczu modna jest połyskliwa miedź oraz  rude refleksy zmieszane z ciemnym brązem.

Modne koloru włosów 2014 to także modny od kilku sezonów burgund a także zmysłowy brąz w odcieniu głębokiej mokki. Aby osiągnąć ciekawszy efekt, styliści proponują rozweselić go kontrastową rudością lub przełamać pasem głębokiej czerni.

poprzedni
nastepny
Modne kolory włosów 2014
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Schwarzkopf materiały prasowe

Publikacja: 23.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ZDJĘĆ]
Krótkie fryzury dla kobiet 50+ [GALERIA ...

Jakie fryzury są idealne dla dojrzałych kobiet 50+? Najlepiej sprawdzają się fryzury z krótkich włosów, które łatwo modelować i pielęgnować. Odsłaniając twarz i podkreślając owal twarzy można skutecznie odjąć sobie kilka lat ...

GRZYWKA DO OKRĄGŁEJ TWARZY. Sprawdź, jaka ci pasuje
GRZYWKA DO OKRĄGŁEJ TWARZY. Sprawdź, jaka ...

Nie wszystkie fryzury z grzywką pasują do okrągłej twarzy, ale nie trzeba za wszelką cenę ich unikać. Jeśli masz okrągłą twarz, odpowiednia fryzura z grzywką może skutecznie skorygować jej kształt. Wystarczy tylko ...

Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe trendy
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe ...

Pamiętaj, że umiejętne modelowanie kształtu twarzy to nie tylko kwestia makijażu, ale także dobrze dobranej fryzury. Sprawdź, jaką wybrać, by optycznie wyszczuplić buzię, a przy okazji być modną w 2015 roku.