szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Jak zrobić supermodny warkocz francuski instrukcja krok po kroku.

MODNA FRYZURA w stylu KIM KARDASHIAN. Jak zrobić warkocz francuski?

W tym modnym warkoczu francuskim Kim Kardashian wystąpiła podczas imprezy Angel Ball w 2012 roku. Jest to doskonała propozycja zarówno na wielkie wyjścia, studniówkowy bal, imprezę karnawałową, randkę, jak i na wieczór ze znajomymi. Podoba ci się ten "nieuporządkowany warkocz"? Z łatwością możesz go zrobić sama! Glamki.pl zdradzają, jak zrobić modną fryzurę w stylu Kim Kardashian!

Tagi: ciekawe fryzury, dobieranie fryzur, fryzura kim kardashian, fryzury 2012, fryzury damskie, fryzury gwiazd, fryzury modne, fryzury sylwestrowe, fryzury wieczorowe, kim kardashian, modne fryzury, modne fryzury 2012, warkocz francuski

MODNA FRYZURA w stylu Kim Kardashian. Jak zrobić warkocz francuski?

W tym luźnym warkoczu francuskim Kim Kardashian wystąpiła na imprezie Angel Ball 2012.

fot: BULLS

Kim Kardashian jest ikoną stylu. Jej stylizacje podziwiają zapalone fashionistki. Wieczorowe makijaże Kim chwalą nawet profesjonalni wizażyści. Jej fryzury stają się inspiracją dla stylistów fryzur. Tobie też spodobał się ten francuski warkocz? Chciałabyś go zrobić sama? Nic prostszego! Glamki.pl zdradzają czego będziesz potrzebowała do wykonania tej fryzury i jak zrobić francuski warkocz a'la Kim Kardashian.

Czego będziesz potrzebowała do wykonania modnego warkocza francuskiego?

Do wykonania tego francuskiego warkocza będziesz potrzebowała kilku akcesoriów i kosmetyków do włosów. Przede wszystkim przygotuj sobie piankę lub żel oraz lakier do włosów. Twój warkocz będzie jeszcze wymagał kilku wsuwek i zwykłej gumki do włosów.

Jak wykonać fryzurę a'la Kim Kardashian?

Zanim przystąpisz do wykonywania fryzury w stylu Kim Kardashian, umyj włosy. Na mokre pasemka nałóż piankę lub żel, żeby utrwalić fryzurę.

Warkocz francuski nie jest bardzo trudny w przygotowaniu i właśnie dlatego możesz go wykonać sama! Zbierz wszystkie włosy z prawej strony i zaczesz je do tyłu, tuż nad granicą ucha. Włosy zaczesz delikatnie do góry, tak żeby grzywka się uniosła. Kosmyk skieruj na lewą stronę głowy i złącz z włosami po lewej stronie głowy. Efekt, jaki powinnaś uzyskać, to opadający na lewe ramię kucyk. Teraz możesz przystąpić do zaplatania warkocza. Zacznij od miejsca poniżej czubka głowy. Utrwal warkocz wsuwkami.

Francuski warkocz Kim stylizowany jest na artystyczny nieład. Luźne sploty sprawiają wrażenie, jakby warkocz był niedokończony. Jeżeli chcesz uzyskać taki efekt spróbuj poluźnić splecione pasemka. Jednocześnie wyciągnij kilka końcówek poza warkocz. Całość możesz utrwalić lakierem do włosów. Fryzura w stylu Kim Kardashian gotowa!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Trendy w stylizacji fryzur wiosna lato według marki Artego
Trendy w stylizacji fryzur wiosna lato ...

Trendy w stylizacji fryzur na wiosnę 2014. Marka artego stworzyła serię nowych, modnych fryzur na wiosnę, przy których tworzeniu swój udział mieli polscy projektanci - Piotr Drzał i Risk. made in Warsaw. Cztery ...

Pomysł na to, aby obudzić się z kręconymi włosami
Pomysł na to, aby obudzić się ...

Marzy ci się modna fryzura? A najbardziej burza loków? Są sposoby na to, żeby nawet właścicielki włosów prostych jak druty i ciężko poddających się jakiejkolwiek stylizacji, miały kręcone włosy. Nie wierzysz? Sprawdziłyśmy ...