szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Galeria fryzur krótkich 2014 - jakie cięcia będą modne w przyszłym roku?

KRÓTKIE FRYZURY 2014. Modne fryzury krótkie na przyszły sezon

Krótkie fryzury 2014 - najciekawsze propozycje fryzur dla krótkich włosów na seozn wiosna lato 2014. Na jaką fryzurę warto zdecydować się w przyszłym sezonie? Jakie cięcie wybrać? Oto galeria krótkich fryzur, którymi warto się zainspirować!

Tagi: fryzury, fryzury damskie, fryzury krótkie, krótkie fryzury 2014, modne fryzury krótkie

KRÓTKIE FRYURY 2014. Modne fryzury krótkie na przyszły sezon

Krótkie fryzury 2014

fot: BULLS

Krótkie fryzury z grzywką, klasyczny bob czy grzecznie zaczesane pixie - krótkie fryzury mają wiele wariantów i prawie żaden z nich nie zdążył jeszcze wyjść z mody. W przypadku fryzur krótkich nie ma obaw, że stawiamy na niemodne cięcie. Nawet kiedy w modzie królują długie włosy, krótkie fryzury nadal kuszą praktycznością, wygodą i cudownym urokiem chłopczycy. To także najlepszy sposób na radykalną zmianę looku na nowy sezon. Wystarczy skrócić włosy i już czujesz się jak nowonarodzona.

Jakie krótkie fryzury będa modne w 2014 roku? W sezonie wiosna lato powracamy do wygodnych fryzurek pixie, w tym najmodniejszego wariantu - z grzywką. Włosy cieniujemy, robimy irokezy, fantazyjnie zaczesujemy na bok. Możemy także wybrać krótkie fryzury z gładko zaczesanymi włosami. Wciąż modne są krótkie fryzury shag, które optycznie dodają objętości. Pamiętamy także o ponadczasowej klasyce - fryzurach bob.

Jeśli szukacie pomysłu na nowy, ciekawszy look, przejrzyjcie naszą galerię krótkich fryzur i zainspirujcie się na przyszły sezon!

poprzedni
nastepny
KRÓTKIE FRYURY 2014. Modne fryzury krótkie na przyszły sezon

Krótkie fryzury 2014

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe trendy
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe ...

Pamiętaj, że umiejętne modelowanie kształtu twarzy to nie tylko kwestia makijażu, ale także dobrze dobranej fryzury. Sprawdź, jaką wybrać, by optycznie wyszczuplić buzię, a przy okazji być modną w 2015 roku.

Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z jesiennych wybiegów
Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z ...

Fryzury z grzywką powracają jesienią do głównych trendów. Modne będą przede wszystkim fryzury z prostą grzywką - gęstą i sztywną, ale na wybiegach pojawiło się kilka inspiracji na fryzury ze skośną grzywką. Poniżej ...