szukaj: z Glamki.pl
sklep online
FRYZURY WARKOCZ. Jak zrobić warkocz dobierany krok po kroku

FRYZURY: WARKOCZ. Wypróbuj warkocz dobierany i upięcia z warkoczem na wiosnę!

Misterny warkocz dobierany czy romantyczna fryzura z warkoczem? Tej wiosny nie ma ograniczeń co do wyboru fryzury z warkoczem. Wiosną 2013 warkocz pojawia się w różnej postaci: jako warkocz dobierany francuski, warkocz kłos, warkocz zaplatany od dołu, korona z warkocza, kok z warkocza oraz wszelkie inne fryzury, w których najważniejszą rolę odgrywa warkocz. Romantyczne upięcia z warkoczem to będzie hit tej wiosny! Zobacz inspirujące fryzury z warkoczem z wybiegów.

Tagi: fryzury, fryzury z warkoczem, fryzury zdjęcia, galeria fryzur, grzywka z warkocza, kok z warkoczem, uczesania, upięcia włosów, warkocz, warkocz dobierany, warkocz dobierany francuski, warkocz dobierany krok po kroku, warkocz francuski, warkocz fryzury

FRYZURY: WARKOCZ. Wypróbuj warkocz dobierany i upięcia z warkoczem na wiosnę!

Warkocz fryzury wiosna lato 2013: efektowna korona z warkocza pojawiła się na pokazach Basharatyan V i Emersona, warkocz zaplatany od dołu to fryzura z pokazu Tory Burch.

fot: BULLS

Modne fryzury sezonu wiosna lato 2013 to niezaprzeczalnie fryzury z warkoczem. Warkocz szturmem powrócił do mody w zeszłym roku i nadal mocno trzyma się w czołówce fryzurowych trendów. Uwielbiają go projektanci i styliści fryzur, kochają gwiazdy i tysiące długowłosych kobiet. Dlaczego? Bo warkocz to fryzura szalenie romantyczna i dziewczęca, a do tego dość prosta w wykonaniu i uniwersalna. W zależności od tego, jaki rodzaj fryzury z warkoczem wybierzesz, sprawdzi się zarówno jak fryzura do szkoły, fryzura na imprezę, na randkę, do pracy lub na eleganckie spotkanie. A możliwości masz naprawdę dużo.

Fryzura z warkoczem. David Koma wiosna lato 2013

Jeśli zależy ci na eleganckim i efektownym looku, wybierz warkocz dobierany (francuski) lub szykowne upięcie z warkoczem. Na wielkie wyjścia wypróbuj misterny kok z warkoczem. Do szkoły lub na uczelnię najlepiej sprawdzą się proste i wygodne fryzurywarkocz klasyczny, zaplatany kucyk lub wysoki koczek z warkocza. Jeśli masz w planach romantyczną randkę, postaw na fryzury, w których warkocz miesza się z rozpuszczonymi włosami lub luźną koronę z warkocza.

W wyborze odpowiedniego uczesania z warkoczem pomoże ci nasza galeria fryzur. Zobacz jakie warianty warkocza pojawiły się na wybiegach w sezonie wiosna lato 2013 u takich projektantów jak: Jean Paul Gaultier, Marchesa, Emerson, Tory Burch, David Koma, Honor, Holly Fulton, Basharatyan V.

poprzedni
nastepny
Fryzury z warkoczem

Fryzura z warkoczem Basharatyan V

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury. Zmysłowe loki i fale na wiosnę
Modne fryzury. Zmysłowe loki i fale ...

Wśród fryzur na wiosnę królować będą naturalne fale i seksowne loki. Nawet jeśli twoje włosy są tylko lekko falowane lub proste, podpowiemy, jak szybko i łatwo zrobić modną fryzurę. Zobacz, jak stworzyć ...

Krótkie fryzury na wiosnę [galeria fryzur]
Krótkie fryzury na wiosnę [galeria fryzur]

Krótkie fryzury nie przestają być modne w sezonie wiosna lato 2014! Są wygodne i mogą być bardzo twarzowe, a nawet kobiece - wystarczy, że wybierzesz odpowiednie uczesanie dla siebie. Zobacz galerię fryzur gwiazd ...