szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Fryzury 2014: Modne fryzury damskie z wybiegów

FRYZURY 2014: Trendy z wybiegów wiosna lato 2014

Przeglądamy modne fryzury 2014 z wiosennych wybiegów. Jakie trendy w stylizacji włosów pojawiły się na wiosennych pokazach? Jakie fryzury damskie będą na topie w 2014 roku? Zobacz główne tendencje, jakie pojawiły się na wybiegach wiosna lato 2014. Oto galeria modnych fryzur 2014!

Tagi: fryzury, fryzury 2014, fryzury damskie 2014, fryzury krótkie 2014, fryzury trendy 2014, modne fryzury 2014

FRYZURY 2014: Trendy z wybiegów wiosna lato 2014

Fryzury 2014

fot: BULLS

Wiosenne tygodnie mody ujawniły trendy we fryzurach 2014. Na pokazach w Nowym Jorku i Mediolanie styliści zaprezentowali modne fryzury 2014 a wśród nich plecione koki, proste włosy z połyskiem, delikatne fale i niskie kucyki. Na wybiegach dominowały przede wszystkim propozycje dla długich włosów, bo to one wezmą górę w przyszłym roku.

Ogólnie rzecz biorąc modne fryzury 2014 są luźne i sprawiające wrażenie niedokończonych, czy też niedbałych. Długie włosy związujemy tuż nad karkiem, tworząc luźny kucyk. Możemy je lekko zmierzwić, tak osiągnąć modny efekt włosów potarganych wiatrem. Lekko plażowy look otrzymamy, jeśli wgnieciemy w nie troch pianki lub lekkiego żelu.

W przeciwieństwie do potarganych kucyków stoją gładko upięte włosy tuż nad szyją. Może być to niski kucyk lub pleciony kok. Ten ostatni kolejny już sezon pojawia się wśród najmodniejszych fryzur damskich.

Ciekawie prezentują się także fale i loki. W przeciwieństwie do trendów jakie panowały jesienią włosy układamy z mniejszą dbałością o szczegóły. Fale są delikatnie zmierzwione i przerzucone romantycznie na bok. Całość ma wyglądać naturalnie i spontanicznie.

Ciekawie prezentują się także krótkie fryzury 2014. Podobnie jak w poprzednich sezonach modne będzie cięcie chop chop - dynamiczne, niedbałe, przypominające siekanie. Do łask powraca fryzura bob z krótka grzywką. Nie zabraknie także krótkich fryzurek pixie oraz rożnych wariantów krótkich włosów z grzywką.

Poniżej galeria fryzur 2014 z pierwszych wiosennych tygodni mody.

poprzedni
nastepny
FRYZURY 2014: Trendy z wybiegów wiosna lato 2014

Fryzury 2014

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe trendy
Fryzury, które wyszczuplają - sprawdź nowe ...

Pamiętaj, że umiejętne modelowanie kształtu twarzy to nie tylko kwestia makijażu, ale także dobrze dobranej fryzury. Sprawdź, jaką wybrać, by optycznie wyszczuplić buzię, a przy okazji być modną w 2015 roku.

Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z jesiennych wybiegów
Fryzury z grzywką: Najmodniejsze fryzury z ...

Fryzury z grzywką powracają jesienią do głównych trendów. Modne będą przede wszystkim fryzury z prostą grzywką - gęstą i sztywną, ale na wybiegach pojawiło się kilka inspiracji na fryzury ze skośną grzywką. Poniżej ...