szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Poznaj najbardziej znane kobiecie tatuaże

Najpopularniejsze tatuaże dla kobiet

Jakkolwiek liczba tatuujących się kobiet wzrasta, różnorodność kobiecych tatuaży jest ciągle dość ograniczona. Kobiety noszą różne tatuaże, ale wybierają je ciągle z bazy tych samych symboli. Oto najpopularniejsze z nich:

Tagi: jennifer lopez, Monika Brodka, paris hilton, tatuaż kobiecy, tatuaż kobieta, tatuaż motyl, tatuaż na, tatuaż napis, tatuaż wzory, tatuaże kobieta, tatuaże rihanna, tila tequila, tribal, tribal kobiecy, wzory tatuaży kobiecy, wzory tatuaży kobieta

Najpopularniejsze tatuaże dla kobiet

Najpopularniejsze kobiece tatuaże

Motyl

To najpopularniejszy kobiecy wzór tatuażu spopularyzowany zapewne przez Mariah Carey, ale dotrzeżony także na ciele Paris Hilton czy Cheryl Cole. Motyl może symbolizować odrodzenie, przemianę, jednak większość dziewcząt wybiera go ponieważ jest po prostu delikatny, kobiecy i ładny.

Tribal

Jeszcze kilka lat temu można było odnieść wrażenie, że kobiety tatuują sobie tylko tribale. Są to tatuaże wzorowane na plemiennych wzorach z Kenyah, Borneo lub Polinezji, ale te dzisiejsze nie mają już powiązań z konkretnym plemieniem i nie posiadają zaszyfrowanego znaczenia. Jedną z prowodyrek tribali w kulturze masowej była piosenkarka Anastacia.

Gwiazdka

Różne wierzenia łączy posiadający jakkolwiek rozmaite znaczenia symbol gwiazdy. Gwiazdka lub skupisko gwiazdek zdobyły tak wielką popularność zapewne dzięki łatwości ich zaprojektowania i wykonania. Gwiazdkowe tatuaże nosi wiele celebrytek, m.in. Rihanna, Sienna Miller, Gisele Bundchen, Monika Brodka.

Kwiat

Miłość, piękno, młodość – to wszystko mogą symbolizować kwieciste tatuaże. Do tego wyglądają ładnie i dziewczęco. Właścicielkami tatuaży kwiatów są m.in. Kelis i Amber Rose.

Serce

Tego wyboru nie trzeba tłumaczyć. Serce jest ulubionym symbolem kobiet, kreślonym w najmłodszych latach na marginesach szkolnych zeszytów, a potem w biznesowych terminarzach. Symbolizuje miłość, romans, pasję. Posiadaczką najsłynniejszego wytatuowanego serca jest celebrytka Tila Tequila.

Wróżka

Wytatuowane wróżki to dość nowe zjawisko, jednak zdobyło już ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych. Te fruwające i spełniające życzenia bohaterki dziecięcych bajek są urocze, dziewczęce i przywołują przyjemne wspomnienia. Wróżkę wytatuowała sobie m.in.  Britney Spears.

Delfin

Delfin może zostać wytatuowany w rozmaity sposób: jako kolorowy uroczy tatuaż, w stylu celtyckim, a nawet jak tribal. Symbolika tego tatuażu to radość i obfitość. Delfina na łopatce dumnie nosi Jennifer Lopez.

Zodiak

Zodiakalny tatuaż jest niezniszczalny ze względu na jego uniwersalność – każdego (!) określa jakiś znak zodiaku. Swój zodiakalny znak wytatuowała sobie m.in. Christina Ricci.

 

Dziewczyny! Wykazujcie się oryginalnością! Pomyślcie o sobie tylko właściwym tatuażu – nie wyszukujcie go wśród dostępnych wzorów, a próbujcie znaleźć wśród ulubionych zdjęć, inspirujących Was myśli czy słów dla Was ważnych. Przecież każda z nas chce czuć się wyjątkowa.

Autor: monroe

Publikacja: 08.08.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
REEBOK STUDIO - fitness fashion dla kobiet, które wiedzą jak wyrazić siebie
REEBOK STUDIO - fitness fashion dla ...

Na przełomie lat 80. i 90., kiedy fitness oznaczał coś więcej, niż tylko ćwiczenia wykonywane w celu utrzymania formy i był po prostu modą, Reebok tworzył kolekcje dedykowane fitness fashion. Współczesny design ...

Kłopoty z bezsennością?‎
Kłopoty z bezsennością?‎

Przewlekle trwająca bezsenność wpływa negatywnie na nastrój, zachowanie oraz wykonywanie zadań i jest przyczyną uczucia ciągłego zmęczenia

Wellness & Beauty – naturalne kosmetyki do pielgęnacji ciała [GALERIA]
Wellness & Beauty – naturalne kosmetyki ...

Wellness & Beauty to produkty najnowszej generacji, które czerpią swoje walory z bogactwa natury. W nowoczesnych laboratoriach powstają kosmetyki, które nie tylko w wyjątkowy sposób dbają  o skórę, ale również zapewniają niezwykłe doznania.