szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Żarty primaaprilisowe dla faceta

Śmieszne żarty na PRIMA APRILIS. Jak wkręcić faceta 1 kwietnia?

Masz pomysł na żart primaaprilisowy? Szukasz śmiesznych żartów, które możesz zrobić najbliższym 1 kwietnia? Wkręcanie, a może SMS? Jakie dowcipy sprawić w prima aprilis?

Tagi: jak wkręcić faceta, najśmieszniejsze żarty prima aprilis, prima aprilis, prima aprilis wkręty, SMS 1 kwietnia, SMS prima aprilis, Wielkanoc, żarty na prima aprilis, żarty prima aprilis, żarty primaaprilisowe

Śmieszne żarty na PRIMA APRILIS. Jak wkręcić faceta 1 kwietnia?

Chcesz wkręcić swojego faceta na prima aprilis? Skorzystaj z naszych pomysłów na żarty primaaprilisowe!

fot: sxc.hu

Jakie żarty robić 1 kwietnia? Prezentujemy nasze pomysły na żarty primaaprilisowe i radzimy, jak i można zażartować z faceta w prima aprilis.

Pierwszego kwietnia możemy popuścić wodze fantazji i robić najbliższym nieoczekiwane dowcipy. Żeby żart się naprawdę udał, trzeba go dobrze zaplanować i sprawić, by nasza potencjalna ofiara nie zdążyła się zorientować, że ma do czynienia z primaaprilisowym żartem.

Najbardziej brutalnym, ale często i najskuteczniejszym żartem są te dotyczące... ciąży. Nic tak nie postawi Twojego faceta na nogi, jak informacja z samego rana, że spodziewasz się dziecka! Uwaga, na niektórych może to zadziałać naprawdę tragicznie, więc radzimy uważać z tym numerem. ;) Jeśli chcesz się dobrze przygotować - spreparuj test ciążowy - zabarw odpowiednio wskaźnik testu i obudź faceta radosną, zmyśloną historią. Widok jego miny będzie z pewnością bezcenny!

Żarty na PRIMA APRILIS skąd się wzięły ? >>

Jeśli chcesz doprowadzić swojego faceta do łez, możesz także wkręcić go, że skradziono jego ukochane auto. Wystarczy jedynie wykraść na chwilę jego kluczyki, wymknąć się na kilkanaście minut z domu pod pretekstem wyrzucenia śmieci czy wizyty w sklepie i przestawić samochód. Kilkanaście minut później możesz poprosić swojego kochanego, by przyniósł np. twoją torebkę, którą rzekomo zostawiłaś w samochodzie. Salwy śmiechu gwarantowane!

Na koniec prawdziwa jazda bez trzymanki. Korzystacie ze wspólnego komputera? Świetnie, zatem 1 kwietnia możesz się pochwalić swoją wymyśloną zdradą. Poproś kolegę z pracy lub przyjaciela, którego nie zna twój facet o zrobienie kilku wspólnych słodkich zdjęć. Pozwól sobie tylko na tyle, by naprawdę nie zezłościć swojego faceta. Zdjęcia zostaw na pulpicie. Albo zostaw je wręcz otwarte w programie do przeglądania zdjęć, wyjdź do łazienki i poproś swojego lubego, by sprawdził ci coś w internecie. Możesz także spreparować pikantną rozmowę SMS-ową, które w rzeczywistości prześle ci twoja przyjaciółka. Wystarczy jedynie zmienić nazwę kontaktu w książce z numerami. Problemem może być tylko wytłumaczenie, że to naprawdę żart. Polecamy przygotowanie alibi z wyprzedzeniem. ;)

Miłej zabawy!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 31.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na Wielkanoc poleca Magda Gessler?
Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na ...

Magda Gessler radzi jak powinien wyglądać wielkanocny stół. Jakie potrawy powinny się na nim znaleźć i jaką atmosferę warto stworzyć, by Wielkanoc była wyjątkowa. Sprawdź, co poleca prowadząca Kuchenne rewolucje.

Jak malować jajka wielkanocne? Zobacz pisanki stworzone przez słynnych projektantów mody
Jak malować jajka wielkanocne? Zobacz pisanki ...

Jak modnie pomalować jajka wielkanocne? O tym najlepiej wiedzą znani projektanci mody. Pisanki wykonane przez Chanel czy Rag & Bone to prawdziwe cacka, zaskakujące oryginalnym pomysłem i wyrafinowanym wykonaniem. Jeśli  nie wiesz, jak ...

Jak zrobić pisanki? Ozdoby, które odmienią wnętrze na Wielkanoc!
Jak zrobić pisanki? Ozdoby, które odmienią ...

Pisanki wielkanocne: JAK ZROBIĆ piękne pisanki na Wielkanoc? Wiosna już za pasem, dlatego już teraz warto pomyśleć o wielkanocnych dekoracjach, które odmienią nasze mieszkanie. Ozdoby i stroiki to doskonały pomysł na stworzenie ...