szukaj: z Glamki.pl
sklep online

Sylwester w górach. Wyjazd na narty SYLWESTER

Wyjazd na narty na Sylwestra. Gdzie wyjechać na narty na Sylwestra? Ile kosztuje wyjazd na narty na Sylwestra? Które kierunki wybrać i gdzie najlepiej spędzić Sylwestra na stoku?

Tagi: fajne miejsce na sylwestra, gdzie na sylwestra, pomysł na sylwestra, sylwester, sylwester ceny, sylwester gdzie, sylwester gdzie na narty, sylwester koszty, sylwester narty gdzie, sylwester w górach

SYLWESTER 2014. Sylwester w górach. Wyjazd na narty SYLWESTER 2014

Gdzie się wybrać na Sylwestra w góry?

fot: BULLS

Gdzie wyjechać na bal sylwestrowy? Sylwester w górach stanowi ciekawą alternatywę dla zwykłych imprez sylwestrowych czy wyjazdów zagranicznych. Sylwester w czapce i rękawicach narciarskich? Gdzie warto się wybrać? Gdzie pojechać na Sylwestra w góry?

Zobacz także: SYLWESTER: Gdzie wyjechać na Sylwestra? Popularne kierunki >>

Najpopularniejszy kierunek to oczywiście Podhale. Zakopane, Murzasichle, Bukowina czy Białka Tatrzańska. To tu znajdziemy najwięcej propozycji noclegów i zorganizowanych imprez sylwestrowych. Kuligi, ogniska, fajerwerki, konkursy na stoku i góralska strawa i napitki. Za takie przyjemności zapłacimy od 600 - 900 złotych/os. Jeśli chodzi o sam nocleg, ceny wahają się póki co od 25 - 85 zł/os. za dobę w kwaterach prywatnych, do 105 - 260 zł w renomowanych hotelach.

Zobacz także: SYLWESTER: Wyjazd na Sylwestra za granicę. Sylwester w Egipcie? >>

Interesującym kierunkiem są również Karkonosze, z doskonale przygotowaną infrastrukturą w Szklarskiej Porębie, Zieleńcu czy Karpaczu. Poza tym, jeśli wybieramy kierunek południowo - zachodni, można przekroczyć granicę i udać się do Czech. Spindlerovy Mlyn lub Harrachow, to wspaniale przygotowane stoki i urokliwe miasteczka, a także konkurencyjna cenowo propozycja. Nierzadko za kwotę samej imprezy sylwestrowej w Polsce, możemy spędzić kilka dni na stoku w Spindlerovym Mlynie.

Zobacz także: SYLWESTER. Gdzie polecieć na Nowy Rok? Tanie bilety lotnicze na SYLWESTRA >>

Od kilku lat, sporą popularnością cieszą się również Bieszczady. Wprawdzie trudno tutaj porównywać długość stoków i widoki, niemniej tajemnicza atmosfera i obyczaje w bieszczadzkich miejscowości również mają sylwestrowy urok. Poza tym, koszt pobytu w Bieszczadach będzie odpowiednio mniejszy. Cisna, Ustrzyki czy Polańczyk, są również bardzo atrakcyjnym terenem na Sylwestra.

Zobacz także: SYLWESTER . Ile kosztuje wyjazd zagraniczny na Sylwestra? >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również