szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Magda Gessler zaliczyła upadek na planie Kuchennych Rewolucji. Jak się okazuje, gwiazdy często zaliczają wywrotki.

MAGDA GESSLER: Upadek w Kuchennych Rewolucjach. Restauratorka dołączyła tym samym do BEYONCE, Jennifer LAWRENCE i Alicji WĘGORZEWSKIEJ!

Magda Gessler upadła bardzo spektakularnie, a mimo to, Kuchenne Rewolucje zostały przeprowadzone. Gwiazdy znane są z tego, że niezależnie od wielkości upadku, potrafią się podnieść bardzo szybko. Zobacz jak wywracają się celebryci!

Tagi: gessler się wywaliła, Kasia wilk upadek, Lawrence upadek, magda gessler upadek, magda gessler wypadek, upadek gessler, upadek Magdy Gessler, Węgorzewska upadek, wypadek Magdy Gessler, wywrotka gessler

MAGDA GESSLER: Upadek na planie Kuchennych Rewolucji. Restauratorka dołączyła tym samym do BEYONCE, Jennifer LAWRENCE i Alicji WĘGORZEWSKIEJ!

Magda Gessler próbuje pomóc w tarapatach restauratorom

fot: Materiały prasowe TVN

Upadek Magdy Gessler odbił się w szerokim świecie, nie tylko kulinarnym. Dlaczego restauratorka i prowadząca Kuchenne Rewolucje zaliczyła wywrotkę na planie programu, dowiemy się z kolejnego odcinka show TVN. Okazuje się jednak, że upadki i potknięcia gwiazd - oczywiście w sensie fizycznym - to dość częsta sprawa. Jak to zwykle bywa, upadek ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie.

Czy można wyobrazić sobie bardziej niezręczną sytuację, niż tzw. orzełek na oscarowej gali? Niestety, zbyt długa suknia Jennifer Lawrence, nie pozwoliła na bezkolizyjne wejście na scenę, by aktorka mogła odebrać zasłużoną statuetkę. Gwiazda, nie straciła fasonu i godnie weszła jednak by otrzymać statuetkę.

Świeżo w pamięci mamy również upadek Beyonce podczas koncertu w 2007 roku. W ferworze walki i muzycznym żywiole, pani Carter straciła równowagę i... bęc. Na szczęście szybko się pozbierała i jakby nigdy nic, machając czupryną wróciła do śpiewania. Śpiewająco wyszła z opresji również nasza operowa diva, Alicja Węgorzewska. Podczas Sylwestra w Polsacie, gwiazda upadała aż dwukrtonie, nie przerywając wykonywania swojej partii. Na szczęście skończyło się na drobnych potłuczeniach. Mniej szczęścia miał niegdyś Michał Wiśniewski, którego wywrotka kosztowała połamane palce u dłoni. Na koniec archiwum zespołu Metallica i potknięcie basisty Jasona Newsteda. Muzyk ocalał, gitara również, a koncert został bez przeszkód dokończony.

Miejmy nadzieję, że upadek Magdy Gessler nie był zbyt groźny w skutkach i ostra, acz rzeczowa restauratorka będzie już tylko pomagać podnosić się z upadków... kulinarnych. Wszak, trawestując słowa premiera Leszka Millera, nieważne jak upadniesz, ważne jak się podniesiesz!

Przeczytaj także:

MAGDA GESSLER: upadek na planie KUCHENNYCH REWOLUCJI! Co się wydarzy w kolejnym odcinku?

Zobacz jak upadały i podnosiły się gwiazdy, m.in. Kasia Wilk, Alicja Węgorzewska, Jennifer Lawrence i Jason Newsted:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MAKIJAŻ OCZU: 5 trików na wykorzystanie eyelinera i tuszu do rzęs
MAKIJAŻ OCZU: 5 trików na wykorzystanie ...

Ważnym elementem w makijażu oczu są pięknie podkreślone rzęsy oraz wywinięta kreska na powiece. Czasem sprawiają one trudność, dlatego warto znać kilka przydatnych trików. Przeczytaj koniecznie o trikach w makijażu oczu z ...

Lakier hybrydowy i striplac - sposoby na trwały manicure [WIDEO]
Lakier hybrydowy i striplac - sposoby ...

Lakier hybrydowy to wciąż najpopularniejszy sposób na trwały manicure. Jego długotrwałe stosowanie może mieć jednak negatywny wpływ na zdrowie paznokci. Dla osób mających łamliwe i przesuszone paznokcie, alternatywą może być striplac. Jest ...