szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Magda Gessler zaliczyła upadek na planie Kuchennych Rewolucji. Jak się okazuje, gwiazdy często zaliczają wywrotki.

MAGDA GESSLER: Upadek w Kuchennych Rewolucjach. Restauratorka dołączyła tym samym do BEYONCE, Jennifer LAWRENCE i Alicji WĘGORZEWSKIEJ!

Magda Gessler upadła bardzo spektakularnie, a mimo to, Kuchenne Rewolucje zostały przeprowadzone. Gwiazdy znane są z tego, że niezależnie od wielkości upadku, potrafią się podnieść bardzo szybko. Zobacz jak wywracają się celebryci!

Tagi: gessler się wywaliła, Kasia wilk upadek, Lawrence upadek, magda gessler upadek, magda gessler wypadek, upadek gessler, upadek Magdy Gessler, Węgorzewska upadek, wypadek Magdy Gessler, wywrotka gessler

MAGDA GESSLER: Upadek na planie Kuchennych Rewolucji. Restauratorka dołączyła tym samym do BEYONCE, Jennifer LAWRENCE i Alicji WĘGORZEWSKIEJ!

Magda Gessler próbuje pomóc w tarapatach restauratorom

fot: Materiały prasowe TVN

Upadek Magdy Gessler odbił się w szerokim świecie, nie tylko kulinarnym. Dlaczego restauratorka i prowadząca Kuchenne Rewolucje zaliczyła wywrotkę na planie programu, dowiemy się z kolejnego odcinka show TVN. Okazuje się jednak, że upadki i potknięcia gwiazd - oczywiście w sensie fizycznym - to dość częsta sprawa. Jak to zwykle bywa, upadek ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie.

Czy można wyobrazić sobie bardziej niezręczną sytuację, niż tzw. orzełek na oscarowej gali? Niestety, zbyt długa suknia Jennifer Lawrence, nie pozwoliła na bezkolizyjne wejście na scenę, by aktorka mogła odebrać zasłużoną statuetkę. Gwiazda, nie straciła fasonu i godnie weszła jednak by otrzymać statuetkę.

Świeżo w pamięci mamy również upadek Beyonce podczas koncertu w 2007 roku. W ferworze walki i muzycznym żywiole, pani Carter straciła równowagę i... bęc. Na szczęście szybko się pozbierała i jakby nigdy nic, machając czupryną wróciła do śpiewania. Śpiewająco wyszła z opresji również nasza operowa diva, Alicja Węgorzewska. Podczas Sylwestra w Polsacie, gwiazda upadała aż dwukrtonie, nie przerywając wykonywania swojej partii. Na szczęście skończyło się na drobnych potłuczeniach. Mniej szczęścia miał niegdyś Michał Wiśniewski, którego wywrotka kosztowała połamane palce u dłoni. Na koniec archiwum zespołu Metallica i potknięcie basisty Jasona Newsteda. Muzyk ocalał, gitara również, a koncert został bez przeszkód dokończony.

Miejmy nadzieję, że upadek Magdy Gessler nie był zbyt groźny w skutkach i ostra, acz rzeczowa restauratorka będzie już tylko pomagać podnosić się z upadków... kulinarnych. Wszak, trawestując słowa premiera Leszka Millera, nieważne jak upadniesz, ważne jak się podniesiesz!

Przeczytaj także:

MAGDA GESSLER: upadek na planie KUCHENNYCH REWOLUCJI! Co się wydarzy w kolejnym odcinku?

Zobacz jak upadały i podnosiły się gwiazdy, m.in. Kasia Wilk, Alicja Węgorzewska, Jennifer Lawrence i Jason Newsted:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

Październik miesiącem walki z rakiem piersi. Wybierz produkt AVON z Różową Wstążką i wesprzyj walkę z rakiem piersi!
Październik miesiącem walki z rakiem piersi. ...

To odpowiedni moment, by rozejrzeć się za nowościami kosmetycznymi – zwłaszcza tymi, które oznaczone są symbolem Różowej Wstążki. Takie produkty znajdują się w ofercie marki AVON. Wybierając je, można wesprzeć szczytny cel i ...

Zoom na trend: Usta! Najmodniejsze nadruki na koszulkach dostępne w Urban Gal
Zoom na trend: Usta! Najmodniejsze nadruki ...

Przyszedł czas na mocne usta! I wcale nie chodzi o make-up – w modzie są usta nadrukowane na koszulkach i oczywiście akcesoriach, takich jak kobiece torebki. W internetowym sklepie Urban Gal można znaleźć ...