szukaj: z Glamki.pl
sklep online

Hanna Lis w "Panoramie" z papierosami. Lis skomentowała wpadkę!

Hanna Lis we wtorkowym wydaniu Panoramy zaliczyła prawdziwą wpadkę! Na stole, przy którym siedziała podczas prowadzenia programu pozostawiła paczkę papierosów. Jak Hanna Lis skomentowała wpadkę z papierosami?

Tagi: hanna lis, hanna lis papierosy, WPADKA HANNY LIS

hanna lis

fot: WBF

Hanna Lis i paczka papierosów w głównym wydaniu Panoramy wywołała duże zainteresowanie internautów. Wpadka prowadzącej była wyraźnie widoczna tylko raz, gdy pod koniec wydania, prezenterka została pokazana w szerszym planie. Oczom widzów ukazał się blat stołu, na którym obok szklanki wody leżała paczka papierosów!

Internauci szybko zauważyli nietypową sytuację i zaczęli dzielić się nią na Facebooku. Pojawiły się żartobliwe komentarze, że to misja telewizji publicznej lub product placement.

Hanna Lis odniosła się do całego zdarzenia. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznała: Moja wpadka, nie zauważyłam. Przepraszam bardzo.

Wygląda na to, że dziennikarka zwyczajnie zapomniała o pozostawionych na stole papierosach. Czy jej przeprosiny utną ironiczne komentarze widzów TVP? Cała sytuacja jest dość zabawna, ale biorąc pod uwagę, że Panoramę oglada ponad 2 mln widzów, podobnych wpadek lepiej unikać.

Zobacz też inne informacje o Hannie Lis >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Bi-es uwodzi zapachem… Twoje ulubione perfumy Bi-es teraz zawsze przy Tobie!
Bi-es uwodzi zapachem… Twoje ulubione perfumy ...

Miniaturki perfum Bi-es – poręczne opakowanie, które zmieści się w każdej torebce! Wygodna i dyskretna miniaturka ulubionych perfum, którą wszędzie możesz zabrać ze sobą. Idealna podczas wyjazdu czy randki, zmieści się nawet w ...

Koniec efektu camel toe! Nigdy więcej widoku miejsc intymnych w ubraniach. Znamy sposób na camel toe!
Koniec efektu camel toe! Nigdy więcej ...

Miejsca intymne zarysowane przez zbyt obcisłe ubranie mają już swoją nazwę camel toe, bo o nim mowa pojawia się u kobiet na całym świecie. A przypadki, kiedy obcisła bielizna opina krocze gwiazdy ...