szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Informacje na temat uczestników "Warsaw Shore". Poznaj Elizę z "Ekipy z Warszawy"

WARSAW SHORE: Poznaj członków "Ekipy z Warszawy". Eliza -sylwetka uczestniczki "Warsaw Shore"

"Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy", czyli polska wersja bijącego rekordy popularności programu "Ekipa z New Jersey" pojawi się na MTV już 10 listopada. Przedstawiamy sylwetki uczestników "Warsaw Shore". Dziś prezentujemy Wojtka i Anię z "Ekipy z Warszawy"!

Tagi: ekipa z warszawy uczestnicy, eliza warsaw shore, kto w polskiej edycji ekipy z new jersey, MTV, polska edycja ekipy z New Jersey, uczestnicy warsaw shore, Warsaw Shore Ekipa z Warszawy, warsaw shore program

WARSAW SHORE: Poznaj członków "Ekipy z Warszawy". Wojtek i Eliza -sylwetki uczestników "Warsaw Shore"

Eliza

fot: Materiały Prasowe

Eliza

Eliza ma 20 lat, a jej hobby to rozbieranie się na imprezach.

Pochodzi z Tuliszkowa i pracuje jako niania, ale jej ambicją jest zostanie modelką rozpoznawaną na całym świecie. Eliza musi znajdować się w centrum zainteresowania i zawsze zrobi wszystko, żeby tak było.

W czym jest najlepsza? Eliza i jej znajomi przyznają - w imprezowaniu. Ta dziewczyna lubi sporo wypić, a wtedy pokazuje to, co ma najlepsze, czyli swoje ciało. W czasie imprez często tańczy na barze lub całuje się z kilkunastoma facetami podczas jednego wieczoru. Nie widzi w tym nic dziwnego, w końcu liczy się przede wszystkim zabawa!

Idolką Elizy jest Britney Spears, ale uczestniczka "Warsaw Shore" nigdy nikogo nie naśladuje i jak podkreśla zawsze jest sobą.

Ideałem faceta jest dla niej sławny piłkarz i bywalec salonów Radosław Majdan oraz inteligentny i zadziorny Kuba Wojewódzki. Najchętniej, Eliza widziałaby u swego boku mężczyznę łączącego najlepsze cechy obydwu panów. Czego piękna blondynka nigdy nie wybaczyłaby facetowi? Zdrady i przemocy - w tych kwestiach jest nieugięta.

Uczestniczka ma sprecyzowane plany na przyszłość. Chce być bogata i sławna. Jak mówi: woli umrzeć w mercedesie niż bez grosza przy duszy.

Zobacz także: WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY: Już wkrótce na MTV Polska!

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 08.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak optycznie wydłużyć nogi?
Jak optycznie wydłużyć nogi?

Dzięki dzisiejszym rozwiązaniom modowym każda niedoskonałość może być ukryta, poprawiona i zamieniona w atut. Poznaj sztuczki, które optycznie wydłużą Twoje nogi.

Seks na lekkim rauszu
Seks na lekkim rauszu

W społeczeństwie panuje obiegowa opinia, że alkohol dodaje odwagi, a „jednego” wypija się najczęściej dla kurażu, by pozbyć się oporów w kontakcie z płcią przeciwną. W takim przekonaniu utwierdzają nas także popularne ...

On nie chce się żenić! Dlaczego tak jest? Poznaj powody, dla których mężczyźni unikają ślubu jak ognia
On nie chce się żenić! Dlaczego ...

Ona chce ślubu, on nie chce nawet o tym słyszeć – jakie to typowe... Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Czy można – i czy należy – z tym walczyć? I dlaczego właściwie nam, kobietom ...