szukaj: z Glamki.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co się działo w 1. odcinku Miłości na bogato

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. w czwartek, 29.08.2013, o godzinie 19:30 na Viva Polska. Co się wydarzyło w 1. odcinku? Kto zagrał? Relacja online z 1. odcinka serialu Miłość na bogato.

Tagi: miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODC 1, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODC 1 ONLINE, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODCINEK 1, MIŁOŚĆ NA BOGATO ODCINEK 1 ONLINE

MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?

fot: fot. materiały prasowe

Miłość na bogato, odcinek 1. w czwartek, 29.08.2013, na Viva Polska mógł zaskoczyć każdego! W 1. odcinku serialu poznaliśmy głównych bohaterów: Marcelę i jej chłopaka Janka oraz kuzynkę Justynę, która przyjechała do Warszawy z małego miasteczka, by iść w ślady Marceli i robić karierę modelki.

Poza tym w 1. odcinku wystąpili także: Sylwia i jej chłopak Gabriel, Nikodem, a także Iza i Mateusz. Pojawiła się też Monika, była dziewczyna Janka. Co ciekawe, gościem specjalnym była wokalistka Candy Girl.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK o swojej roli w serialu i planach na przyszłość - wywiad dla portalu Glamki.pl

Co się działo w 1. odcinku Miłości na bogato?

Na początku 1. odcinka Miłości na bogato poznajemy Justynę, która przyjeżdża do Warszawy. Dziewczyna chce iść w ślady swojej kuzynki Marceli, która jest modelką i wróciła właśnie z zagranicznego kontraktu. Marcela zaprasza Justynę do swojego mieszkania, w którym przebywa jej chłopak Janek. Para mieszka ze sobą tymczasowo, bo Janek remontuje swoje mieszkanie.

Marcela może pochwalić się pięknym apartamentem, który robi wrażenie na Justynie z małego miasteczka. Dziewczyny piją szampana i plotkują. Okazuje się, że rodzice Justyny są przeciwni jej planom związanym z modelingiem. Tak samo jak chłopak, z którym musiała się rozstać przez przeprowadzkę do stolicy.

W międzyczasie Janek udaje się do swojego klubu, w którym jest właścicielem. Pracuje w nim jego przyjaciel, Nikodem, jako menadżer. Chłopaki plotkują o Justynie, kuzynce Marceli i przygotowują klub do wieczornej imprezy.

Podczas wieczornej imprezy cała paczka przyjaciół spotyka się w klubie: jest Marcela, która przyprowadza swoją kuzynkę Justynę, jest Iza, Sylwia i Gabron. Brakuje chłopaka Izy, Mateusza, a także Karoliny, siostry Gabrona. Pojawia się za to Candy Girl, o którą jest zazdrosna Marcela, bo Janek zaczyna flirtować z wokalistką...

Okazuje się też, że Marcela to prawdziwa zazdrośnica! Na widok Moniki, byłej Janka, widać jej wściekłość.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. MONIKA PIETRASIŃSKA o swojej roli w serialu, karierze i hejterach w wywiadzie dla Glamki.pl!

Przyjaciele bardzo zainteresowali się Justyną. Pytają ją, jak jej się podoba w Warszawie. Okazuje się także, że następnego dnia Justyna idzie na swój pierwszy w życiu casting!

W dniu castingu Justyna i Marcela spotykają się u fryzjera. Marcela radzi, by Justyna postawiła na naturalne uczesanie. W salonie pojawia się także Sylwia (która jest stylistką i prowadzi własny showroom) oraz jej chłopak Gabron. Para jest skłócona. Sylwia pomaga Justynie dobrać odpowiednie ubrania na casting.

Justyna zjawia się na castingu. Zagaduje ją dziewczyna, która jest identycznie ubrana i uczesana! Justyna postawia zmienić fryzurę i robi gładkiego koka. W końcu udaje jej się wejść na casting i jest przesłuchiwana. Prowadzący castingu prosi ją, by na niego zaczekała za drzwiami... Potem zaprasza ją do małego pokoju, a tam bezczelnie próbuje uwieść dziewczynę! Justyna krzyczy, wyrywa się i w końcu ucieka!

Czy nieprzyjemne zdarzenie z castingu zmieni jej plany? Czy Justyna nie będzie już chciała spełniać swoich marzeń o modelingu? Zapewne dowiemy się tego w następnym odcinku! Będziecie oglądać?

poprzedni
nastepny
MIŁOŚĆ NA BOGATO, odcinek 1. ONLINE relacja. Co w 1. odcinku MIŁOŚCI NA BOGATO?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak optycznie wydłużyć nogi?
Jak optycznie wydłużyć nogi?

Dzięki dzisiejszym rozwiązaniom modowym każda niedoskonałość może być ukryta, poprawiona i zamieniona w atut. Poznaj sztuczki, które optycznie wydłużą Twoje nogi.

Seks na lekkim rauszu
Seks na lekkim rauszu

W społeczeństwie panuje obiegowa opinia, że alkohol dodaje odwagi, a „jednego” wypija się najczęściej dla kurażu, by pozbyć się oporów w kontakcie z płcią przeciwną. W takim przekonaniu utwierdzają nas także popularne ...

On nie chce się żenić! Dlaczego tak jest? Poznaj powody, dla których mężczyźni unikają ślubu jak ognia
On nie chce się żenić! Dlaczego ...

Ona chce ślubu, on nie chce nawet o tym słyszeć – jakie to typowe... Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Czy można – i czy należy – z tym walczyć? I dlaczego właściwie nam, kobietom ...