szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Katarzyna Sokołowska i Piotr Żyła

KUBA WOJEWÓDZKI 9 kwietnia 2013. Piotr Żyła i Katarzyna Sokołowska wystąpili u Kuby!

Kolejny odcinek KUBA WOJEWÓDZKI Show, miał swoją premierę we wtorek, 9 kwietnia 2013, o godz. 22.30 w TVN. Gośćmi 199 odcinka Kuby Wojewódzkiego byli skoczek narciarski Piotr Żyła i jurorka Top Model Katarzyna Sokołowska. Było przezabawnie i ciekawie. Przegapiłeś ten odcinek? Przeczytaj, dlaczego Kuba Wojewódzki zatytułował go WIĘCEJ JUŻ NIE BĘDZIE i jak Piotr Żyła wspomina zawody w Japonii oraz dlaczego jurorka Top Model mści się na młodych modelkach?

Tagi: Katarzyna Sokołowska, kuba wojewodzki 9 kwietnia goście, kuba wojewodzki katarzyna sokołowska, kuba wojewodzki piotr zyla, kuba wojewódzki 09.04.2013, kuba wojewódzki 9 kwietnia 2013, kuba wojewódzki 9 kwietnia kto wystąpi, kuwa wojewódzki, tvn

KUBA WOJEWÓDZKI 9 kwietnia 2013. Piotr Żyła i Katarzyna Sokołowska!

fot: kuba.tvn.pl

KUBA WOJEWÓDZKI, 9 kwietnia 2013 do studia zaprosił skoczka narciarskiego Piotra Żyłę i jurorkę Top Model Katarzynę Sokołowską. Rozbrajający Piotr Żyła, do którego Kuba Wojewódzki ma wyraźną słabość, w przezabawny sposób i bez zadęcia opowiadał o swojej karierze skoczka narciarskiego, i fascynacji... kiblem japońskim. a Katarzyna Sokołowska opowiadała o trudach w branży modowej.

Piotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego

Piotr Żyła vel "He he" potwierdził, że jest nieprzeciętną osobą, jednak różną od gości, którzy zasiadali na kanapach u Kuby. Dało się wyczuć, że Kuba Wojewódzki był w tym programie inny niż zwykle. Nie próbował szydzić i naśmiewać się, co ma w zwyczaju. Panowie podczas tej rozmowy naprawdę świetnie się bawili. Widzowie zresztą również. Piotr Żyła po raz kolejny udowodnił, że jest najzwyklejszym chłopakiem, któremu daleko do sławy. Nie ukrywał, że nie wie, jak poprawnie pisze się wyraz „ogólnie”, a w poprawianiu błędów ortograficznych pomaga mu komputerowy edytor. Dowiedzieliśmy się, że dla Piotra Żyły najfajniejszą rzeczą, jaka go zaskoczyła w Japonii był... kibel, którego obsługa na początku naprawdę jest skomplikowana. Skoczek opowiedział w programie, jak skończył się jego pierwszy i ostatni skok po piwku. Kuba Wojewódzki poruszył także temat Facebook Piotra Żyły. Skoczek, mistrz wypowiedzi w typowy dla siebie sposób opowiadał o kliknięciach "lubię to" na swoim fanpagu. Zdziwiony kolejnymi tysiącami „lików”, za każdym razem dodawał „... no więcej, to już chyba nie beeedzie”. A jest coraz więcej!

Katarzyna Sokołowska u Kuby Wojewódzkiego

Jako druga na kanapie zasiadła Katarzyna Sokołowska. Jako nowy jurorski nabytek Top Model opowiadała, a właściwie próbowała przekonać Kubę do zawodu jaki wykonuje, czyli reżyserii polskich pokazów mody. Przekonywała, że Woliński i Tyszka są świetnymi specami od kobiet, a modelki nie są dla mężczyzn... Podkreślała, że reżyserowanie pokazów mody jest jej życiową pasją.

Powtórkę odcinka programu KUBA WOJEWÓDZKI SHOW można obejrzeć na TVN Player.

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 10.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak optycznie wydłużyć nogi?
Jak optycznie wydłużyć nogi?

Dzięki dzisiejszym rozwiązaniom modowym każda niedoskonałość może być ukryta, poprawiona i zamieniona w atut. Poznaj sztuczki, które optycznie wydłużą Twoje nogi.

Seks na lekkim rauszu
Seks na lekkim rauszu

W społeczeństwie panuje obiegowa opinia, że alkohol dodaje odwagi, a „jednego” wypija się najczęściej dla kurażu, by pozbyć się oporów w kontakcie z płcią przeciwną. W takim przekonaniu utwierdzają nas także popularne ...

On nie chce się żenić! Dlaczego tak jest? Poznaj powody, dla których mężczyźni unikają ślubu jak ognia
On nie chce się żenić! Dlaczego ...

Ona chce ślubu, on nie chce nawet o tym słyszeć – jakie to typowe... Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Czy można – i czy należy – z tym walczyć? I dlaczego właściwie nam, kobietom ...