szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Premiera filmu "50 TWARZY GREYA" coraz bliżej!

50 TWARZY GREYA: kiedy polska premiera? Czy to jesień 2014? Kiedy zobaczymy film w Polsce?

Kiedy polska premiera 50 twarzy Greya? To nadal wielka tajemnica, której nie chcą zdradzić filmowy dystrybutorzy w naszym kraju. Próbowaliśmy podpytać ich o szczegóły premiery filmu w w Polsce.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, 50 twarzy greya polska premiera, 50 twarzy greya premiera w polsce, film 50 twarzy greya, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

50 TWARZY GREYA: Aktorzy brani pod uwagę do roli Christiana Greya i Anastasii Steele!

Ekranizacja pierwszej książki 50 twarzy Greya w kinach już w 2014 roku!

fot: facebook.com/ELJamesAuthor

50 twarzy Greya to najbardziej wyczekiwana w tym momencie premiera filmowa. Na srebrne ekrany wejdzie w sierpniu 2014 roku. Kto będzie dystrybutorem produkcji w Polsce? Najwięksi gracze na rynku na razie nie przyznają się, że kupili prawa do filmu. Firmy takie jak Monolith, Kino świat i Best Film, zdradziły w rozmowie z nami, że to nie one będą w Polsce dytrybuować 50 twarzy Greya. Kto zatem to będzie? Tego zapewne dowiemy się niebawem. Podobnie jeśli chodzi o datę polskiej premiery. Można się spodziewać, że odbędzie się ona jesienią 2014 roku.

Zobacz tez: 50 TWARZY GREYA: film wyreżyseruje kobieta! >>

50 twarzy Greya to pierwszy film z planowanej trylogii. Bestsellerowa seria autorstwa E.L. James. Wciąż nie wiadomo, kto zagra w filmie głównych bohaterów. Obsadę poznamy na konwencji Comic Con w dniach 18-21 lipca 2013 w San Diego.

O czym będzie film 50 twarzy Greya? Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Zobacz też: Wiemy kto zagra Christiana Greya! >>

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/ELJamesAuthor

Publikacja: 30.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Premiera eska360 w ESKA TV i na eskaGO.pl już 2 kwietnia
Premiera eska360 w ESKA TV i ...

Już w sobotę 2 kwietnia o godzinie 17:00 zarówno ESKA TV, jak i platforma multimedialna eskaGO pokażą premierowo pierwszy koncert zrealizowany pod szyldem eska360. Gwiazdą, która rozpocznie cykl koncertów będzie Margaret.

Randki w świecie Facebooka. Jak skutecznie podrywać na Facebooku?
Randki w świecie Facebooka. Jak skutecznie ...

Jak skutecznie podrywać, korzystając z Facebooka? Czy wypada zaproponować randkę przez smsa? Jakimi wrażeniami można podzielić się publicznie, a co lepiej zachować dla siebie? Kiedy zmienić status związku? Randkowanie na Facebooku? Przeczytaj ...