szukaj: z Glamki.pl
sklep online
50 TWARZY GREYA - sceny seksu przeraziły jedną z kandydatek do roli Anastasii Steele

FILM 50 TWARZY GREYA: Będzie ostry seks i perwersja! Kto przestraszył się scenariusza i zrezygnował z roli?

Film 50 twarzy Greya zapowiada się ostro i wyjątkowo perwersyjnie. Na tyle, że przeraził jedną z gwiazd starających się o rolę Anastasii Steele. Aktorka wyznała, że nie mogła zagrać w filmie 50 twarzy Greya bo sceny seksu były zbyt wyuzdane, a słowo sperma przewija się niemal co scenę. Kto odmówił zagrania w filmie 50 twarzy Greya?

Tagi: 50 greya sceny z seksem, 50 twarzy greja seks sceny, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya sceny erotyczne, 50 twarzy greya seks, 50 twarzy greya seks zdjęcia

50 TWARZY GREYA: Film aż kipi seksem i perwersją! Kto przestraszył się scenariusza?

Chloe Bridges zrezygnowała z roli w filmie 50 twarzy Greya przez ostre sceny z seksem

fot: BULLS

Film 50 twarzy Greya jeszcze nie powstał a już wywołuje sporo emocji wśród wielbicieli erotycznej powieści E.L. James. Najpierw trwały zagorzałe dyskusje na temat aktorów, którzy powinni wcielić się w rolę Christiana Greya i Anastasii Steele. Emocje sięgnęły zenitu gdy producenci ogłosili, że namiętny duet stworzą 33-letni Brytyjczyk Charlie Hunnam i mało znana aktorka Dakota Johnson. Teraz niemałe poruszenie może wywołać scenariusz filmu.

Zobacz także: 50 twarzy Greya: Dakota Johnson od brzydkiego kaczątka po uwodzicielską Anastasię Steele>>>>

Według nieoficjalnych doniesień produkcja Sam Taylor-Johnson będzie wyjątkowo przesiąknięty seksem i perwersją. Kto czytał książkę ten wie, że seks głównych bohaterów jest tu opisany nad wyraz pikantnie. Jednak sceny erotyczne w filmie 50 twarzy Greya mają być jeszcze bardziej dosadne! Co czeka widzów w ekranizacji bestsellerowej powieści E.L. James? Rąbka tajemnicy uchyliła niedawno jedna z gwiazd starająca się o rolę Anastasii Steele. Aktorka Chloe Bridges znana m.in. z serialu Pamiętniki Carrie Bradshow, wyznała, że scenariusz jest tak przesiąknięty perwersyjnymi scenami, że nie jest w stanie wziąć udział w produkcji.

Na przesłuchaniu miałam trzy strony tekstu do odegrania. Przeczytałam je, ale wtedy dotarło do mnie, że nie mogę zagrać w tym filmie – powiedziała Bridges.

Chloe Bridges nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, aby nie odebrać fanom frajdy z oglądania.

Scena, w której brałam udział to sytuacja, w której dziewczyna opowiada swoim koleżankom o szalonej przygodzie erotycznej, której doznała. Jednak sposób jej opowiadania był aż za bardzo szczegółowy a słowo "sperma" padało co kilka zdań. Wtedy pomyślałam sobie, że nie mogę tego zrobić. Przecież mam dziadków, których odwiedzę w święta. Po czymś takim nie mogłabym im spojrzeć  w oczy – powiedziała aktorka.

Chloe Bridges dodała, że słowo sperma padło w kontekście seksualnym a nie czysto biologicznym.

Co myślicie o wypowiedzi aktorki? Nie podeszła do sprawy zbyt pruderyjnie?

 

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Film 50 twarzy Greya: Obsada. Kto zagra w 50 twarzy Greya?
Film 50 twarzy Greya: Obsada. Kto ...

Obsada filmu 50 twarzy Greya od samego początku wywołuje gorące dyskusje. Kto zagra Christiana Greya a kto Anastasię Steele? Kto wcieli się w rolę Mii, siostrę Christiana? Dziś wiemy już, kto zagra ...

Pierwszy pokaz filmu 50 twarzy Greya w Hollywood! Dziennikarze zawiedzeni: Przypomina bardziej Love Story niż film erotyczny
Pierwszy pokaz filmu 50 twarzy Greya ...

Premiera filmu 50 twarzy Greya jeszcze przed nami ale wytwórnia Universal Picture już zorganizowała pierwszy pokaz filmu dla wąskiego grona gości. Zaproszeni dziennikarze już podzielili się swoimi wrażeniami na Twitterze.