szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Pozycja od tyłu na pieska, Sztuczki Kamasutry, jak osiągnąć mocniejszy orgazm.

Triki na lepszy seks: Pozycja od tyłu

Pozycja tylna na pieska jest szczególnie lubiana przez mężczyzn, bo pozwala im dominować nad kobietą i sterować całym stosunkiem. Jak sprawić, by seks w pozycji od tyłu był jeszcze bardziej ekscytujący? Koniecznie wypróbujcie tych kilka trików.

Tagi: orgazm pozycja od tyłu, pozycja na pieska, pozycja od tyłu, pozycja tylna, pozycje seksualne kamasutra, sztuczki kamasutra, triki Kamasutry

Triki na lepszy seks: Pozycja od tyłu

Pozycja na jeźdźca - triki na lepszy orgazm

fot: sxc.hu

Ulubiona pozycja mężczyzn

Mężczyźni uwielbiają seks w pozycji od tyłu. Układ "na pieska" zapewnia im wszystko to, czego potrzebują w seksie - daje pełną kontrolę nad partnerką, budzi pierwotny instynkt myśliwego-zdobywcy i pozwala zrealizować naturalną potrzebę dominacji. Możliwość samodzielnego wyznaczania tempa i głębokości stosunku oraz rozkoszowania się widokiem seksownych pośladków partnerki, poruszających się w rytm miłosnych pchnięć, to według mężczyzn najważniejsze zalety tej pozycji.

Co na to kobiety? Mimo bycia bierną stroną podczas stosunku, wcale nie czerpią mniej przyjemności niż mężczyźni. Pozycja od tyłu zapewnia im wyjątkowo głęboką penetrację oraz intensywną stymulację punktu G. Partner może pieścić ich ciało rękoma, całować w kar, plecy i szeptać do ucha czułe słówka – wystarczy, że wychyli się bardziej do przodu. Nie ma jednak możliwości przytulenia i utrzymywania kontaktu wzrokowego, w efekcie może im brakować bliskości i ciepła. Z tego też powodu pozycja od tyłu nie powinna być wybierana przez pary, które w seksie stawiają przede wszystkim na czułość i romantyzm. Stosunek w pozycji tylnej zdecydowanie bardziej przypadnie do gustu niezależnym kochankom, lubiącym odważny, wyuzdany seks.

Triki, dzięki którym orgazm w pozycji tylnej będzie jeszcze lepszy

Klasyczna pozycja na pieska wygląda następująco: kobieta staje na czworaka, partner klęka za nią i inicjuje stosunek od tyłu. Taki układ pozwala na głęboką penetrację partnerki i doskonałą stymulację punktu G. Partner ma także możliwość manualnego pobudzaniu łechtaczki. Z tych względów pozycja na pieska uważana jest przez wielu seksuologów za jedną z najlepszych pozycji do osiągania orgazmu przez kobietę. Jak osiągnąć w pozycji tylnej jeszcze lepszy orgazm? Oto kilka sztuczek, które warto wykorzystać podczas stosunku.

Opuść tułów

Aby zapewnić sobie głębszą penetrację i lepsstymulację punktu G, powinnaś ustawić pośladki wyżej niż tułów. W tym celu połóż piersi na łóżku i wypnij w górę pośladki. W ten sposób maksymalnie wydłużasz kanał pochwowy i umożliwiasz partnerowi optymalne wejście.

Złącz nogi

Gdy złączysz nogi i pośladki, zwęzisz wejście do pochwy, a to z kolei umożliwi lepsze tarcie. Ten trik najlepiej sprawdza się w sytuacji, gdy z jakiś powodów niedostatecznie czujesz partnera w sobie, np. gdy partner ma małego członka lub pochwa utraciła sprężystość po porodzie. Dla wzmocnienia doznań powinnaś dodatkowo zaciskać podczas penetracji mięśnie Kegla.

Seks w pozycji Pchnięcie Słonia

Wypróbujcie wejście od tyłu w pozycji, gdy ty leżysz na brzuchu z lekko rozchylonymi nogami a partner kładzie się na tobie, wspierając się na wyprostowanych ramionach. Pozycja zapewnia obu stronom wyjątkowo intensywne doznania, a to za sprawą dogodnego układu twojego ciała: dzięki wąsko ustawionym pośladkom, możliwe jest intensywne tarcie o ścianki pochwy a kość łonowa oparta o podłoże umożliwia stymulację łechtaczki. W celu zmaksymalizowania doznań powinnaś zewrzeć nogi, dzięki czemu jeszcze bardziej zwęzisz wejście do pochwy i zapewnisz partnerowi intensywniejsze tarcie.

Seks w pozycji stojącej

Seks w pozycji tylnej na stojąco to marzenie wielu facetów. Pełna perwersji i wyuzdania poza działa niezwykle podniecająco, ponieważ przywodzi na myśl szybkie numerki w łazience lub publicznej toalecie. A pozycja jest bardzo prosta: stoisz w lekkim rozkroku tyłem do partnera i przytrzymujesz się rękami ściany lub stołu. Partner staje za tobą i inicjuje stosunek mocnym pchnięciem. W celu zmaksymalizowania doznań, powinnaś pochylić tułów i wypiąć pośladki w górę oraz lekko zwęzić zewrzeć pośladki, by zwęzić wejście do pochwy.

Autor: JW

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 13.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
MAKIJAŻ OCZU: 5 trików na wykorzystanie eyelinera i tuszu do rzęs
MAKIJAŻ OCZU: 5 trików na wykorzystanie ...

Ważnym elementem w makijażu oczu są pięknie podkreślone rzęsy oraz wywinięta kreska na powiece. Czasem sprawiają one trudność, dlatego warto znać kilka przydatnych trików. Przeczytaj koniecznie o trikach w makijażu oczu z ...

Lakier hybrydowy i striplac - sposoby na trwały manicure [WIDEO]
Lakier hybrydowy i striplac - sposoby ...

Lakier hybrydowy to wciąż najpopularniejszy sposób na trwały manicure. Jego długotrwałe stosowanie może mieć jednak negatywny wpływ na zdrowie paznokci. Dla osób mających łamliwe i przesuszone paznokcie, alternatywą może być striplac. Jest ...