szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Mały penis to nie problem. Wybierz pozycje seksualne odpowiednią dla małych członków

Pozycje Kamasutry dla małych członków

Mały penis niekoniecznie musi oznaczać mniejszą przyjemność z seksu dla ciebie i twojego partnera. Aby zwiększyć swoje doznania, powinniście zajrzeć wybrać pozycje seksualne przeznaczone dla małych penisów. Kamasutra poleca pozycję z uniesionymi nogami, pozycję od tyłu, pozycję bogini Indrani, pozycje nosorożca, świdra i "rozłupywanie bambusa" :)

Tagi: pozycja bogini indrani, pozycja nosorożec, pozycja od tyłu, pozycja sternik, pozycja świder, pozycje dla krótkich penisów, pozycje dla małych penisów, pozycje Kamasutry, pozycje seksualne

Pozycje dla małych członków

Pozycje seksualne dla małych penisów

fot: BULLS

Mężczyźni niezbyt hojnie obdarzeni przez naturę absolutne nie muszą się martwić, że nie sprostają seksualnym wymaganiom partnerki. W gruncie rzeczy nie długość, a grubość i technika liczą się najbardziej. Według Kamasutry równie ważna jest pozycja seksualna, w jakiej kochają się partnerzy. Mężczyźni z krótkim penisem, określani przez starożytną księgę miłości jako Zające, powinni wybierać pozycje, w których wejście do pochwy jest dobrze wyeksponowane a jej ścianki są maksymalnie zwężone. W ten sposób Zające będą mogły głęboko wniknąć w partnerkę i zapewnić jej intensywną stymulację ścianek pochwy na odcinku najbardziej wrażliwym na bodźce.

Oto pozycje polecane przez Kamasutrę mężczyznom o krótkich penisach.

Pozycja Sternik

Kobieta leży na plecach, unosi wysoko wyprostowane nogi i opiera je o opiera o barki partnera. Mężczyzna klęka przed nią i wsuwa członek do pochwy. Podczas stosunku partnerka powinna zewrzeć uda i cały czas utrzymywać ściśnięte ścianki pochwy. W ten sposób zapewni partnerowi lepsze tarcie oraz ułatwi mu pobudzanie jej punktu G. Partner ma także możliwość pieszczenia łechtaczki, co niewątpliwie powinien wykorzystać, by wzmocnić jej doznania.

Pozycja od tyłu

Partnerka staje na czworaka tyłem do partnera, mężczyzna klęka za nią i mocno przyciska do siebie jej pośladki. Aby w tym układzie maksymalnie ułatwić parterowi wniknięcie do pochwy, partnerka powinna położyć piersi na łóżku i maksymalnie wypiąć pośladki w górę. Jeśli niedostatecznie czuje partnera w sobie, powinna złączyć nogi – w ten sposób zwęzi wejście do pochwy i zapewni obojgu mocniejsze doznania. Partner z kolei powinien wykorzystać fakt, że pozycja od tyłu najlepiej ze wszystkich nadaje się do stymulacji punktu G...

Świder

W tej pozycji kobieta ma maksymalnie ściśnięte ścianki pochwy, co umożliwia partnerowi intensywne pocieranie jej strefy intymnej. Specyficzne ułożenie bioder partnerki umożliwia partnerowi niecodzienną penetrację, pod innym kątem niż dotychczas. Mężczyzna ma także doskonałą okazję, by pieścić rękami piersi partnerki. Pozycja świdra wymaga wykorzystania brzegu niewysokiego łóżka lub materaca. Kobieta kładzie się na boku i przyciska kolana do klatki piersiowej. Jej pośladki powinny spoczywać tuż nad brzegiem łóżka. Tułów obraca przodem do partnera, przyjmując specyficzną, skręconą pozycję ciała. Partner klęka na podłodze i ściśle przywiera do jej pośladków.

Pozycja Bogini Indrani

Kamasutra uznaje jej znajomość za wyższy stopnień wtajemniczenia w sztuce miłości fizycznej. Swoją nazwę zawdzięcza bogini Indrani, żony indyjskiego boga wojny i burzy Indry. Pozycja umożliwia mężczyźnie głęboką penetrację z jednoczesnym pobudzaniem punktu G partnerki a także ręczną stymulację łechtaczki. Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga kolana do klatki piersiowej i opiera stopy o piersi partnera. Partner klęczy przed nią, wspierając się na rękach opartych na jej udach. Mężczyzna tylko z pozoru odgrywa dominującą rolę podczas zbliżenia, ponieważ ugięte nogi partnerki działają jak amortyzator, dzięki czemu to ona wyznacza rytm i głębokość pchnięć.

Nosorożec

Ten układ zapewnia wyjątkowo głęboką penetrację i intensywną stymulację przedniej ściany pochwy, w ty m punktu G. Gdy partnerzy odpowiednio wykorzystają wszystkie atuty tej pozycji, mogą zagwarantować sobie bardzo intensywny finał. Kobieta kładzie się na plecach, rozszerza wyprostowane nogi i odchyla je za głowę. Partner klęka między jej nogami i pochyla się nad nią, wspierając się na wyprostowanych rękach. Jego ciało tworzy z ciałem partnerki kąt prosty.

Rozłupywanie bambusa

Kobieta kładzie się na plecach, przyciąga jedną nogę do siebie i opiera łydkę o tors partnera. Druga noga leży wyprostowana. Partner pochyla się nad kobietą, głęboko w nią wnikając. Jedną nogę ma ugiętą w kolanie, druga leży wyprostowana. Mężczyzna może zmieniać kąt penetracji, przechylając nogę partnerki w przód lub odchylając ją do siebie. Pozycja Rozłupywanie Bambusa jest niezwykle zmysłowa i daje partnerom możliwość głębokiej penetracji oraz intensywnych pieszczot punktu G. Partner może wykonać masaż stopy partnerki i pieścić ją pocałunkami, a także stymulować jej łechtaczkę i dotykać piersi.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Pozycje seksualne - Kamastura na lato
Pozycje seksualne - Kamastura na lato

Kamasutra to dobry pomysł na urozmaicenie życia seksualnego. Dzień Seksu, który obchodzimy 7 czerwca, jest świetną okazją, by wprowadzić do Twojej sypialni więcej zmysłowej erotyki. Zobacz pozycje seksualne, które szczególnie polecamy!