szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk. Jak opóźnić orgazm i wydłużyć stosunek?

Jak opóźnić wytrysk? 5 skutecznych sposobów na dłuższy seks

Przedwczesny wytrysk partnera nie pozwala wam w pełni cieszyć się seksem? Te proste ćwiczenia i triki pozwolą wam opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek.

Tagi: jak opóźnić orgazm, jak opóźnić wytrysk, jak przedłużyć stosunek, przedwczesny wytrysk, przedwczesny wytrysk ćwiczenia, za szybki wytrysk ćwiczenia

Jak opóźnić wytrysk?

Skuteczne sposoby na opóźnienie przedwczesnego wytrysku

fot: sxc.hu

Naucz partnera panować nad ciałem

Jeśli twój partner cierpi na przedwczesny wytrysk, wykonajcie wspólnie to ćwiczenie. Pomoże ono partnerowi nabrać kontroli nad własnym ciałem. Partner kładzie się na plecach, ty siadasz okrakiem ja jego udach. Delikatnymi pieszczotami doprowadź do pełnej erekcji, po czym zwolnij gdy partner będzie zbliżał się do orgazmu. Tuż przed wytryskiem, mocno zaciśnij palce na członku około 3 cm poniżej główki i przytrzymaj około 10 sekund. Wznów stymulację dopiero aż podniecenie u partnera nieco opadnie. Powtórzcie ćwiczenie kilka razy pod rząd, aż nauczysz się rozpoznawać oznaki zbliżającego się orgazmu u partnera, a partner nauczy się choć trochę kontrolować swój wytrysk. W kolejnym etapie ćwiczenia partner nauczy się kontrolować swoje reakcje podczas stosunku. Dosiądź partnera tak jak w pozycji na jeźdźca i wprowadź twardy członek do pochwy. Nie wykonuj żadnych ruchów ciałem. Jeśli partner nie jest dostatecznie podniecony, możesz wykonać kilka serii skurczów mięśni Kegla. Gdy partner zasygnalizuje zbliżający się wytrysk, wysuń członek z pochwy i wykonaj ucisk jak w pierwszym ćwiczeniu. Poczekaj aż napięcie częściowo opadnie i powtórz ćwiczenie jeszcze kilka razy, wydłużając czas trwania w bezruchu. Po kilku seriach partner powinien nabrać większej kontroli nad wytryskiem. Wtedy dopiero możecie podjąć pełny stosunek zakończony orgazmem.

Wypróbuj technikę trzech palców

Technika uciska krocza była praktykowana w Chinach przez pięć tysięcy lat i do tej swoją skutecznością przebija inne metody powstrzymywania wytrysku. Wymaga jednak refleksu i dużej wprawy partnerki. Chcąc opóźnić zbliżający się wytrysk, należy przycisnąć trzema palcami punkt w centralnej części krocza (między jądrami a odbytem) i poczekać aż podniecenie nieco opadnie. Powinno to przyhamować moment kulminacyjny kilka minut.

Wykorzystajcie mięśnie PC

Namów partnera na codzienny trening jego mięśni PC (mięśni Kegla). Powinien on regularnie wykonywać 30 serii szybkich skurczów i rozluźnień mięśni dna miednicy oraz kilka serii długich skurczów, trwających po 10 sekund. Ćwiczenia me leży powtarzać rano i wieczorem, z każdym tygodniem stopniowo wydłużając czas napięcia mięśni. Mocne, elastyczne mięśnie PC pozwolą partnerowi lepiej kontrolować swoje reakcje i dowolnie sterować swoją męskością. Są niezbędne w tantrycznych metodach powstrzymywania wytrysku, które koniecznie powinniście wypróbować. Zastosujcie technikę wycofywania Sprężyste mięśnie PC są warunkiem powodzenia tej metody. Kiedy partner czuje zbliżający się wytrysk, przerywa pchnięcia i wycofuje członek z pochwy, pozostawiając tylko czubek główki u jej wejścia. Napina mięśnie PC i liczy do dziesięciu. Doświadczeni mężczyźni twierdzą, że lepszy efekt daje wykonanie dziesięciu szybkich skurczów. Twój partner powinien wypróbować obie metody i wybrać najlepszą dla siebie.

Technika STOP and GO

Metoda polecana przez amerykańskich seksuologów jest bardzo prosta i skuteczna. Trzeba tylko wiedzieć, w którym momencie przerwać stosunek. Polega ona na przerywaniu penetracji tuż przed orgazmem partnera i zajęciem się pieszczotami partnerki. Stosunek można podjąć dopiero wtedy, gdy erekcja nieco opadnie. Przeplatanie stosunku z innymi formami seksu może nawet dwulrotnie wydłużyć czas miłosnej sesji.

Technika 9 pchnięć

Dalekowschodnia techniki 9 pchnięć opiera się na odpowiednim sterowaniu przepływem energii, co ma przełożyć się na opóźnienie wytrysku. Podczas penetracji partner powinien liczyć cykle płytkich i głębokich pchnięć według poniższej zasady. Pchnięcia wykonuje się nie wychodząc z partnerki.

9 płytkich pchnięć i 1 głębokie

8 płytkich pchnięć i 2 głębokie

7 płytkich pchnięć i 3 głębokie

6 płytkich pchnięć i 4 głębokie

5 płytkich pchnięć i 5 głębokich

4 płytkie pchnięcia i 6 głębokich

3 płytkie pchnięcia i 7 głębokich

2 płytkie pchnięcia i 8 głębokich

1 płytkie pchnięcie i 9 głębokich

Ten typ stymulacji sprawdza się w przypadku mężczyzn, którzy szybko się podniecają lub gdy para jest bliska orgazmu, lecz chce przedłużyć stosunek o kilkanaście minut. Tempo płytkich pchnięć powinno być umiarkowane, zaś pchnięcie głębokie szybkie i zdecydowane. Po pierwszej serii z reguły można zrobić przerwę, nie wychodząc jednak z partnerki. Zajmijcie się pocałunkami i pieszczotami rękoma. Gdy podniecenie nieco opadnie, możecie przystąpić do 2 serii. Jeśli w którymś etapie partner będzie bliski wytrysku, partnerka powinna nacisnąć punkt znajdujący się pomiędzy nasadą penisa a odbytem (patrz technika trzech palców).

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 24.07.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...