szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Życzenia na Wielkanoc

Życzenia WIELKANOCNE. Wierszyki, rymowanki i najpiękniejsze życzenia Wielkanocne

Wielkanoc to czas radości! Najpiękniejsze wierszyki, rymowanki i życzenia Wielkanocne pomogą Ci podziękować rodzinie i znajomym za wspólnie spędzony czas i piękne chwile. Zobacz fajne wierszyki, które możesz przesłać swoim znajomym smsem lub napisać w świątecznej kartce:

Tagi: fajne życzenia na wielkanoc, najpiękniejsze życzenia wielkanocne, Wielkanoc, wierszyki na wielkanoc, życzenia na wielkanoc, życzenia SMS, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE, życzenia wielkanocne

Życzenia WIELKANOCNE. Wierszyki, rymowanki i najpiękniejsze życzenia Wielkanocne

Wielkanoc 2013 obchodzimy już 31 marca. Z tej okazji Glamki życzą Wam Wesołego Alleluja!

fot: sxc.hu

Życzenia Wielkanocne>> to już tradycja! Składanie życzeń i wysyłanie wierszyków do znajomych i rodziny jest naszych świątecznym obowiązkiem. Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim przyjemność i życzyć im wszystkiego co najlepsze, ale nie masz pomysłu na oryginalne rymowanki, zobacz nasze propozycje! Najpiękniejsze i najzabawniejsze Wielkanocne życzenia dla każdego :)

 

Wielkiej Nocy czas nadchodzi, cały dzień się każdy głodzi. By móc jutro o poranku siąść za stołem przy śniadanku.

Zjeść kosz cały z jajeczkami, zającami i kaczkami. A już następnego wiadrem wody zlać baranka!

*

Zdziwisz się: kto? Zdziwisz się: skąd? A ja Ci życzę Wesołych Świąt. Pomyślisz sobie: To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka.

Czy jestem szczery? Nie miej obawy! Bo również życzę miłej zabawy!

*

Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki, a kurczakom zmarzły nóżki, więc się tulą do rzeżuszki, lecz chodz śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna my święconym się dzielimy i radości wszem życzymy!

*

W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstaje. Życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta trwały bez końca!

*

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego Dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka!

Zobacz: WIELKANOCNE DEKORACJE DO DOMU >>

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 12.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na Wielkanoc poleca Magda Gessler?
Wielkanoc MAGDY GESSLER. Jakie potrawy na ...

Magda Gessler radzi jak powinien wyglądać wielkanocny stół. Jakie potrawy powinny się na nim znaleźć i jaką atmosferę warto stworzyć, by Wielkanoc była wyjątkowa. Sprawdź, co poleca prowadząca Kuchenne rewolucje.

Jak malować jajka wielkanocne? Zobacz pisanki stworzone przez słynnych projektantów mody
Jak malować jajka wielkanocne? Zobacz pisanki ...

Jak modnie pomalować jajka wielkanocne? O tym najlepiej wiedzą znani projektanci mody. Pisanki wykonane przez Chanel czy Rag & Bone to prawdziwe cacka, zaskakujące oryginalnym pomysłem i wyrafinowanym wykonaniem. Jeśli  nie wiesz, jak ...

Jak zrobić pisanki? Ozdoby, które odmienią wnętrze na Wielkanoc!
Jak zrobić pisanki? Ozdoby, które odmienią ...

Pisanki wielkanocne: JAK ZROBIĆ piękne pisanki na Wielkanoc? Wiosna już za pasem, dlatego już teraz warto pomyśleć o wielkanocnych dekoracjach, które odmienią nasze mieszkanie. Ozdoby i stroiki to doskonały pomysł na stworzenie ...