szukaj: z Glamki.pl
sklep online
Zobacz SKALPEL czyli ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL: to najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej! WIDEO

Skalpel Ewy Chodakowskiej to recepta na płaski brzuch! Jedna z najbardziej znanych trenerek fitness pomoże ci zadbać o siebie na lato! Wiele pań uważa Skalpel za najbardziej skuteczny program ćwiczeń Czego potrzebujesz, żeby ćwiczyć z programem Ewy Chodakowskiej Skalpel?

Tagi: chodakowska skalpel, ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, ewa chodakowska skalpel, płaski brzuch, skalpel chodakowskiej, skalpel ewa chodakowska, skalpel ewy chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA SKALPEL: oto najlepsze ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska - autorka programu treningowego Skalpel

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Skalpel Ewy Chodakowskiej, to 40 minut intensywnych ćwiczeń, ale spokojnych i wykonywanych w równym tempie. Dzięki nim - jak zapewnia Ewa Chodakowska - będziesz mieć nie tylko piękne ciało, ale i dobry humor: Moje programy pozwolą Ci osiągnąć nie tylko efekt wizualny, ale również podniosą poziom hormonu szczęścia - zachęca Chodakowska we wstępie do ćwiczeń Skalpel.

Tajemnica EWY CHODAKOWSKIEJ! Zobacz jak mieć płaski brzuch! >>

Jedyne, czego od Ciebie oczekuję, to dużo chęci, zdrowego i racjonalnego odżywiania się i systematyczności - zachęcała przy swoim pierwszym programie Ewa Chodakowska: Jeżeli jesteś gotowa, wskakuj w wygodny strój i przyłącz się do mnie. Ewa Chodakowska nie tylko pokazuje, jak dokładnie robić każde ćwiczenie, ale przez cały czas ćwiczy z nami.

PŁYTA EWY CHODAKOWSKIEJ BESTSELLEREM: Oto playlista Ewy Chodakowskiej >>

Mój program odstresowuje, normuje fazy dobowe snu, stabilizuje ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom cholesterolu, poprawia wydolność płuc oraz przemianę materii, co skutkuje szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym wchłanianiem substancji odżywczych. Taki trening pomaga w walce z niesfornymi hormonami, stymuluje aktywność umysłową (zaraz po treningu łatwiej chłoniemy wiedzę), zmniejsza napady lęku i paniki oraz łagodzi niepokój - opisuje Skalpel Ewa Chodakowska.

EWA CHODAKOWSKA zdradza kolejny sposób na smukłe ciało! >>

Skalpel wpłynie też na psychikę - podnosi samoocenę, sprzyjają walce z depresja. Co najważniejsze zwiększa produkcję hormonu szczęścia - serotoniny, dzięki temu nasz nastrój się poprawia, znikają też zbędne napięcia i czujesz większą radość z życia.

WIDEO SKALPEL Ewa Chodakowska:
Skalpel ma wzmacniać mięśnie, ujędrniać ciało, napinać skórę: Pozbędziesz się raz na zawsze uciążliwego cellulitu - obiecuje Ewa Chodakowska. Jest jednak jeden warunek - trzeba ćwiczyć regularnie. Absolutne minimum to ćwiczenia trzy razy w tygodniu.

Podstawową i żelazną zasadą moich programów treningowych i mojej metody, są mięśnie brzucha - wyjaśnia Ewa Chodakowska i tłumaczy, że to te mięśnie powinny cały czas pracować. Niezależnie od tego czy siedzisz, biegasz czy podskakujesz. Powodzenia!

Czy warto spróbować metody Chodakowskiej? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak optycznie wydłużyć nogi?
Jak optycznie wydłużyć nogi?

Dzięki dzisiejszym rozwiązaniom modowym każda niedoskonałość może być ukryta, poprawiona i zamieniona w atut. Poznaj sztuczki, które optycznie wydłużą Twoje nogi.

Seks na lekkim rauszu
Seks na lekkim rauszu

W społeczeństwie panuje obiegowa opinia, że alkohol dodaje odwagi, a „jednego” wypija się najczęściej dla kurażu, by pozbyć się oporów w kontakcie z płcią przeciwną. W takim przekonaniu utwierdzają nas także popularne ...

On nie chce się żenić! Dlaczego tak jest? Poznaj powody, dla których mężczyźni unikają ślubu jak ognia
On nie chce się żenić! Dlaczego ...

Ona chce ślubu, on nie chce nawet o tym słyszeć – jakie to typowe... Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić? Czy można – i czy należy – z tym walczyć? I dlaczego właściwie nam, kobietom ...